Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Apartmany Krusne Hory U Semushky

 
 
 
 

Na úvod » Diskuze » Vkládání příspěvků

Diskuze - vkládání příspěvků

Marina M | 02.02.2011 23:20:41

Recenze

Marina M | 02.02.2011 23:22:06 Reagovat

Na této stránce vám nabízíme recenze psané těmi nejpovolanějšími, samotnými hosty!

Jaromír | 02.02.2011 23:28:05 Reagovat

Dobrý den,

byli jsme v apartmánech U Semušky velice spokojeni. Komfort velice příjemný, vybavenost apartmánů také velice pěkná. Jediný malý vroubek byl, když jsme přijeli k objektu, tak nás trochu při pohledu z venku zamrazilo, kam že jsme se to vydali. Po otevření dveří z nás ale všechny obavy zmizely. Apartmány na nás působili dojmem, že majitel opravdu o objekt pečuje a že došlo k řádné rekonstrukci. Někdy když jezdím po republice, ať už pracovně nebo po výletech s manželkou, na mne některé apartmány a pokoje působí dojmem, že sice prošli rekonstrukcí, ale spíše takovou "na oko".
S ubytováním ve Vašich apartmánech jsme byli opravdu spokojeni. Pernink jako takový znám poměrně dobře, jelikož jsem od malička jezdil na lyžařské kurzy potomků zaměstnanců ZČU na jejich chalupu, která je téměř naproti. Od té doby tedy jezdíme na Pernink pravidelně každý rok a lyžování v Krušných horách si nemůžeme vynachválit a zůstaneme Perninku tedy věrní i nadále.
Byl jsem a jsem neustále organizátorem oněch každoročních zájezdů na Pernink a máme poměrně širokou základnu přátel. Neměl by být tedy příliš velký problém zaplnit i celý Váš objekt, zvlášť při maximálních 18-ti lůžkách. Chci se tedy optat, zda je nějaká "množstevní sleva" při zaplnění celého objektu. Při pohledu do Vašeho ceníku i po rozhovoru s panem Lačným, jsem zjistil, že apartmány v prvním a druhém patře jsou v základní ceně pro 4 osoby. Pokud bychom do apartmánů chtěli ubytovat 6 osob, které by se tam asi v pohodě vešli, jsou apartmány o 2000Kč na týden dražší, což samozřejmě trošku nepříjemně zvedá cenu ubytování. Bylo by příjemné, pokud by se s tímto dalo něco udělat.
Nyní mně napadá ještě jedena malá připomínka. Apartmán ve třetím patře je uváděn asi až pro 10 nebo 8 osob, pokud se nemýlím. Všech 6, co jsme byli u Vás ubytováni jsme se shodli, že 6 osob je pro onen apartmán úplně akorát, a že jsme rádi, že jsme už nepřibrali nikoho dalšího, protože při větším počtu "obyvatel" by jsme si asi už takříkajíc šlapali po hlavách, nehledě na vytíženost toalety a koupelny. Musím opět ale zopakovat, že v šesti lidech jsme byli v apartmánu ve 3. patře opravdu spokojeni.
Měl bych ještě jeden dotaz. Pokud je objekt zaplněn, tak ca 18 osob přijede minimálně pěti auty. Na parkoviště u objektu se dle našeho objektu vejdou maximálně 3 - 4 vozidla. Kde prosím parkují další vozidla, která se nevejdou na parkoviště?
Přeji hezký den a děkuji za Vaší odpověď a těšíme se již na příští rok!

Marina M | 02.02.2011 23:33:25 Reagovat

Omlouváme se za problém se střechou nad vchodem… Bylo to v plánu oprav na tento rok, včetně výměny oken v 1.patře. Ale bohužel nestihli jsme to…
Věřím že v příštím roce bude již všechno v pořádku. Takže očekáváme Vás i Vaše přátele!

V případě parkováni aut – zaručujeme parkováni zdarma pro jedno auto na každý apartmán + ještě jedno auto (4 auta mohou být na našem dvoře).
Pokud přijíždí více aut – parkujeme u sousedů naproti, ale toto se již platí zvlášť přímo sousedům.

Pavel | 19.02.2011 10:49:35 Reagovat

Pernink jako takový je pro nás ideální místo pro letní i zimní aktivní odpočinek. Je to díky relativně dobré dosažitelnosti z našeho bydliště i díky nabízeným možnostem Perninku (sjezdové lyžování, běžky, cyklistika, pěší turistika apod.). 
Ohledně služeb v oblasti ubytování jsme neměli nejmenší problém. Apartmány jsou dobře vybaveny a nepostrádají nic z potřebných věcí. Jelikož jsme u Vás trávili rodinnou dovolenou, byl tento způsob ubytování zcela ideální. Prostory ubytování se všem zúčastněným líbily. Velice mile nás překvapil dárek na uvítanou, za který děkujeme. 
S poskytnutým ubytováním a službami celkově jsme byli naprosto spokojeni. Snad bych ještě uvítal možnost připojení k internetu, které mi přeci jen trochu chybělo při řešení neodkladných záležitostí. Pro klidnou dovolenou však ani toto není zásadní problém. 
Děkuji za kontaktování a možnost vyjádření se. 

Přeji hezký den a těším se na případnou další návštěvu.

Vkládání příspěvků